Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Buldum Sanki.Com

BABASINA KIYAK GEÇMİŞ

BABASINA KIYAK GEÇMİŞ

Eskişehir’de AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan adayının meclis üyesi olduğu dönem Kayınpederi’ne fatura kestirdiği ortaya çıktı. Yasalar meclis üyelerinin 1. derece akrabaları iş yapamaz diyor.

Demokrat Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Şükrü Ketenci, AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı’nın kayınpederinin 2014 yılında Odunpazarı Belediyesine kestiği faturayı göstererek “Bu şekilde liyakatsız, yandaş kayıran iktidar ile biz 17 yılda ülkeyi batırdık” dedi.

Ketenci açıklmasında şu ifadelere yer verdi: Önümüzde yerel bir seçim var. Fakat genel seçim havasına büründü. Ülkeyi ikiye bölen bir cumhurbaşkanımız ve iktidar partisi ile birlikte yola çıktık. Her gün ötekileştiren herkese “hain terörist” diyen bir cumhurbaşkanımız var. Nereye giderseniz gidin hep aynı söylemler. Türkiyeyi 17 yıldır yöneten bir ülkenin beka sorunundan bahsetmesi kadar absürt bir şey olamaz. Biliyorsunuz ki; iktidarın oy kaybettiği kesinleşti. Bizde Demokrat Parti olarak “Türkiyeyi kurtaracak tek parti bizim olduğumuz her ortamda” söyledik.

Bakın, şuanda iktidar partisinin Odunpazarı Belediye Başkan Adayının 2014’te kendisi meclis üyesiyken, kayınpederinin kestiği fatura elimde. Bir meclis üyesinin kayınpederi veya birinci derece yakınları kesinlikle belediye ile iş yapamazlar.  Bu şekilde liyakatsız yandaş kayıran iktidar ile biz 17 yılda ülkeyi batırdık. Geçen gün damat çıkmış bir tokat attık, “Doları 5 liraya düşürdük” diyor. Dolar yine 6 lira oldu. Tokat ile olmuyor bu işler arkadaşlar. Üretimle, tarımla, likayatla oluyor” diyerek AK Parti Odunpazarı Adayı Volkan Doğan’ın kayınpederinin 2014 yılında Odunpazarı Belediyesi’ne kestiği faturayı basın mensuplarına dağıttı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ